<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

درباره ما

درباره ما


امروزه رمز موفقیت شرکت های طراح و سازنده ، به روز نمودن به موقع محصولات می باشد. در بازار رقابتی امروز، نیاز به ساخت محصولات جدید و جایگزینی با محصولات موجود به خوبی حس می شود و نمونه سازی سریع اولین و مهمترین قدم در این راه است. افتخار ما این است که با در اختیارداشتن جدید ترین تکنولوژی روز، به راه های کارآمدی برای حل مشکلات طراحان و سازندگان رسیده ایم.
شرکت کارا پرتو بسپار در سال 1382 با اتکا به دانش فنی، تجربه و تخصص چند ساله اعضای مؤسس با هدف ارائه خدمات در زمینه نمونه سازی و قالب سازی سریع پا به عرصه صنعت نهاد.
این مجموعه طی سالها، تجربیات گرانقدری در انجام پروژه های نمونه سازی در صنایع گوناگون کسب نموده و شیوه ای را در پیش گرفته که بر پایه درک نیاز و توقع مشتریان است. لذا با تجهیز به پیشرفته ترین دستگاههای نمونه سازی سریع به روش های SLS و PolyJet برای مشتریان خود این امکان را فراهم آورده است تا محصولات مورد نظر خود را با کمترین هزینه و سریع ترین زمان ممکن در اختیار داشته باشند.
هدف ما جلب اعتماد مشتریان به خدمات نمونه سازی سریع ارائه شده می باشد که این امر با ارتقای کیفیت و دقت، افزایش سرعت و کاهش هزینه خدمات میسر خواهد شد. تجربه و تخصص ما در خدمت شما خواهد بود.

مشتریان ما